Ny ProMark versjon 3.0 - Generations ahead
Med sin helt nye Windows-brukerflate kommer ProMark 3.0 med mange nye og forbedrede anvendelsesmuligheter. I tillegg kommer den med en helt ny registreringsterminal med farger og stor touchskjerm.
Teknologi
Med ProMark 3.0 vil en rekke nye teknologier kunne støttes, og disse vil benyttes i forbedringen av brukeropplevelse, ytelse og skalerbarhet for nåværende og kommende brukere:
- ProMark kjører 3-lags
- Støtter nettjenester
- .NET
- ASP.NET
Klienttyper til forskjellige brukere
Vi støtter nå en rekke forskjellige klienttyper som er utviklet til forskjellige brukere. Ideen er å opprette klienttyper som er laget spesifikt til de behov som den enkelte brukertype måtte ha.
Et eksempel på dette er ProMark Portal for medarbeidere som er laget slik at applikasjonen ikke krever noen form for installasjon eller opplæring av medarbeidere før bruk av ProMark Portal.
En annen ny klienttype er den nye ProMark .NET-klienten for superbrukere med en Microsoft Office 2003/2007 "look & feel".
Ny registreringsterminal
Mark Information presenterer nå en ny terminal og med den vil registrering bli enda lettere og raskere for medarbeiderne. Den nye svarte LAN-terminalen har touchskjerm og en smart finish.
Du finner ytterligere detaljer om den nye funksjonaliteten på Mark+ - log inn her.
(Hvis du er ny bruker eller har mistet ditt passord, benyttes samme formular).
Med vennlig hilsen
Mark Information
Les mer på Mark+ Extranet. |
Versjon 3.0 er gratis for alle kunder som har vedlikeholdsavtale. Det faktureres kun konsulenttimer for installasjon og evt. kurs. Klikk her for å bestille oppgradering – eller be om ytterligere informasjon.

